21/05/2018 - 1:16

Pomysły

Pomoc 24/7

Nasze opinie

Partnerzy

Warto przeczytać

O Nas PDF Drukuj Email

Nasze Stowarzyszenie powstało w 2004 roku. Pomysł założenia nowego stowarzyszenia powstał w czasie targów SAWO :).

Głównym celem naszych dziań jest edukacja zarówno pracodawców, pracowników jak i osób zajmujących się sprawami bezpieczeństwa pracy. W naszych działaniach od początku stosujemy niekonwencjonalne metody i środki.

Mamy wiele pomysłów, a część z nich stała się juz standardami przez te kilka lat naszego działania. Niektóre organizacje nasze pomysły uznały za swoje :).

To nas cieszy, bo oznacza to że jestesmy skuteczni !!! Nie oczekujemny splendorów, nagród czy innych "atrakcji". Dla nas najważniejsze jest, że nasza koncepcja działania okazała się słuszna i skuteczna.

Nowoczesne formy informacji takie jak strony internetowe, czy ściała współpraca z wydawnictwami branzowymi lub choćby udział organizacji związanych z ochroną pracy w targach SAWO to już dziś standard. Dziś nikt już nie pamieta kto zaczoł. Najważniejsze jednak, że udało się coś zmienić, ożywić działania naszego środowiska.

Prowadzimy również kampanie społeczne. Jedną z najbardziej znanych jest ERGOTEST. Kampania ta doczekała się uznania nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Mamy nadzieję, że również na tym polu nie będziemy osamotnieni :).

A JESZCZE NIE POWIEDZIELIŚMY OSTATNIGO SŁOWA !!!